+420 777 223 125
Napište nám kdykoliv! info@aroma-lampy.cz

O firmě

Náš e-shop aroma-lampy.cz vznikl v roce 2010 na základě pozitivní zkušenosti s katalytickými aroma lampami a difuzérem. Osobně jsme vyzkoušeli jak je příjemné provonit si domov a zároveň dýchat svěží, čistý vzduch.

Vyzkoušeli jsme katalytickou lampu a různé náplně na příbuzných i kamarádech a všichni kdo měli např. alergického člena rodiny, nemohli usnout nebo se potřebovali zbavit nepříjemného zápachu z cigaretového kouře, byli nadmíru spokojeni!

Vyzkoušejte katalytické aromalampy i vy!

Chtěli jsme se podělit o tyto úžasné produkty s více lidmi, protože si myslíme, že jsou nejenom krásným interiérovým doplňkem, ale především dokáží v dnešní uspěchané době navodit příjemné pocity a zároveň pomáhají čistit domácí prostředí a čelit tak civilizačním chorobám jako jsou:

  • migrény a nedostatek spánku (vůně Sleep)
  • stres a nutnost zklidnění (vůně Relaxation)
  • únava (vůně Energise)
  • nízká imunita a chřipka (vůně Cold & Flu)
  • zhoršující se paměť (vůně Memory)

Difuzéry zase umí bezpracně a dlouhodobě vstřebávat pomocí bambusových tyčinek vonnou esenci z nádobky a postupně tak uvolňují harmonickou vůni po řadu měsíců. Jsou ideální do komor, šaten, toalet či koupelen, nebo do místností, kde chcete permanentní přírodní vůni a nepotřebujete čistit vzduch katalytickou reakcí.

Naše motto je:

VOŇAVÝ A ZDRAVÝ DOMOV PRO VŠECHNY!