+420 777 223 125
Napište nám kdykoliv! info@aroma-lampy.cz

V jednoduchosti je krása a přesně tohle platí pro aroma difuzéry, které jsou moderní, jednoduchou a zdravotně nezávadnou formou bytové kosmetiky.

Difuzér má podobu skleněné lahvičky s vonnou esencí, do které se vkládají tyčinky z přírodního ratanu či bambusu. Tyčinky díky své schopnosti nasát esenci, následně uvolňují vůni po dobu 6 - 12 měsíců (trvanlivost závisí na objemu balení, umístění a vlastnostech vzduchu v dané domácnosti). Šíření vůně do prostoru je dosaženo běžnou cirkulací vzduchu v místnosti. Intenzitu uvolňování lze ovlivnit množstvím vložených tyčinek spolu s jejich občasným obrácením. Náplň tvoří čistě přírodní éterické oleje, jejichž uvolňováním nevznikají škodlivé látky. Tyto difuzéry splňují i náročné IFRA (International Fragrance Association).

Éterické oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění nebo pro změnu napomáhat k uklidnění a relaxaci těla i duše.

Některé typy esencí i pohlcují nežádoucí pachy.

Australský výrobce těchto aroma difuzérů se soustředí na svěží vůně a jednoduchý design. V portfoliu je více než dvacet druhů aroma difuzérů, ke každé vůni je vyrobena svíčka a jemné luxusní mýdlo.

Nejprodávanější