Kategorie
AKCE

Botanica - vonný olej
Původní cena: 130,00
Akční cena: 65,00 Kč
Akce platí do vyprodání zásob!
Vanilla Spice -  vonný olej
Původní cena: 120,00
Akční cena: 65,00 Kč
Akce platí do vyprodání zásob!
Vonný olej antitabák
Původní cena: 79,00
Akční cena: 63,00 Kč
Akce platí do vyprodání zásob!
VZORKY VŮNÍ

VZORKY VŮNÍ

AROMA KATALICKÉ LAMPY

Katalytické lampy pocházejí z roku 1898, kdy se používali k dezinfekci vzduchu v nemocničních lazaretech. Šlo o katalytický spalovací systém, který fungoval jako dnes, na bázi rozptylu katalytickým spalováním.

Katalytický hořák chytá a ničí molekuly, které šíří zápach. Prolínání vzduchu a konvekční tah zajistí, že je zápach odstraněn stejně jako vzdušné mikroorganismy. Katalytické lampy vzduch nejprve vyčistí a poté začnou vypouštět vonnou esenci.

Do domácností se katalické lampy rozšířily ve dvacátých letech minulého století, kdy se začaly vyrábět estetické lampy s krásným dekorem, designově hodnotné, čistící vzduch a zároveň vhodné k provonění interiéru.

Umělé spreje a čističe vzduchu většinou zápach jen maskují. Katalytické lampy naopak vzduch aktivně čistí a až poté uvolňují vonnou esenci do širokého prostoru. Běžné pachy v domácnosti způsobené vařením, domácími zvířaty, kouřením nebo cvičením můžou být pomocí katalytické lampy Ashleigh & Burwood bezpečně a efektivně odstraněny.

Nezávislé testy našich lamp prokazatelně ničí vzdušné mikroorganismy jako jsou roztoči (úmrtnost 99%), plísňové spory (5 různých typů spor bylo po zaktivnění katalytické lampy zlikvidováno v průměru z 89%) nebo bakterie E. coli (úmrtnost 99%).


Kontaktujte nás

Tel: +420 777 223 125

Tel: +420 608 519 319

Tel: +420 257 215 065

info@aroma-lampy.cz

Facebook
Zaslání dárkového poukazu

Zasílání dárkových poukazů zdarma online

  • Ceny jsou uvedeny vč. DPH
  • rychlý nákup z pohodlí Vašeho domova
  • kontaktujte nás, poradíme Vám
  • zasíláme vzorky vůní
  • dárkový poukaz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
Operativní leasing pro firmy. Ekonomické zprávy a aktuální novinky. Zdravotní obuv Scholl pánská - kvalitní a pohodlná obuv.