AROMA KATALICKÉ LAMPY

Katalytické lampy pocházejí z roku 1898, kdy se používali k dezinfekci vzduchu v nemocničních lazaretech. Šlo o katalytický spalovací systém, který fungoval jako dnes, na bázi rozptylu katalytickým spalováním.

Katalytický hořák chytá a ničí molekuly, které šíří zápach. Prolínání vzduchu a konvekční tah zajistí, že je zápach odstraněn stejně jako vzdušné mikroorganismy. Katalytické lampy vzduch nejprve vyčistí a poté začnou vypouštět vonnou esenci.

Do domácností se katalické lampy rozšířily ve dvacátých letech minulého století, kdy se začaly vyrábět estetické lampy s krásným dekorem, designově hodnotné, čistící vzduch a zároveň vhodné k provonění interiéru.

Umělé spreje a čističe vzduchu většinou zápach jen maskují. Katalytické lampy naopak vzduch aktivně čistí a až poté uvolňují vonnou esenci do širokého prostoru. Běžné pachy v domácnosti způsobené vařením, domácími zvířaty, kouřením nebo cvičením můžou být pomocí katalytické lampy Ashleigh & Burwood bezpečně a efektivně odstraněny.

Nezávislé testy našich lamp prokazatelně ničí vzdušné mikroorganismy jako jsou roztoči (úmrtnost 99%), plísňové spory (5 různých typů spor bylo po zaktivnění katalytické lampy zlikvidováno v průměru z 89%) nebo bakterie E. coli (úmrtnost 99%).Kontaktujte nás

Tel: +420 777 223 125

Tel: +420 608 519 319

Tel: +420 257 215 065

info@aroma-lampy.cz

Facebook
Nejprodávanější
Katalytická lampa - Tsar
Cena: 790,00 Kč
Vonný olej vůně lesa
Cena: 89,00 Kč
Tyčinky do difuzéru
Cena: 60,00 Kč
Abode Aroma

Australský výrobce aroma difuzérů,který se soustředí na svěží vůně a jednoduchý design. V portfoliu je více než dvacet druhů aroma difuzérů, ke každé vůni je vyrobena svíčka a jemné luxusní mýdlo.


Ilanga

Belgický výrobce vonných svíček, které navrhovala designérka Valerie Bietlot. Svíčky jsou navrženy ve dvanácti základních vůních, čtyřech velikostech a třech tvarech. Každá vůně připomíná jeden z koutů světa - například amazonský prales, Grand Canyon, nebo Indii.


  • Ceny jsou uvedeny vč. DPH
  • rychlý nákup z pohodlí Vašeho domova
  • kontaktujte nás, poradíme Vám
  • zasíláme vzorky vůní
  • dárkový poukaz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
Zahradní solární sprcha osvěží v parních letních dnech. Jeřábnické práce za nejvýhodněší cenu v Praze a Středočeském kraji. Levné Mobilní telefony Nokia.