AROMA KATALICKÉ LAMPY

Katalytické lampy pocházejí z roku 1898, kdy se používali k dezinfekci vzduchu v nemocničních lazaretech. Šlo o katalytický spalovací systém, který fungoval jako dnes, na bázi rozptylu katalytickým spalováním.

Katalytický hořák chytá a ničí molekuly, které šíří zápach. Prolínání vzduchu a konvekční tah zajistí, že je zápach odstraněn stejně jako vzdušné mikroorganismy. Katalytické lampy vzduch nejprve vyčistí a poté začnou vypouštět vonnou esenci.

Do domácností se katalické lampy rozšířily ve dvacátých letech minulého století, kdy se začaly vyrábět estetické lampy s krásným dekorem, designově hodnotné, čistící vzduch a zároveň vhodné k provonění interiéru.

Umělé spreje a čističe vzduchu většinou zápach jen maskují. Katalytické lampy naopak vzduch aktivně čistí a až poté uvolňují vonnou esenci do širokého prostoru. Běžné pachy v domácnosti způsobené vařením, domácími zvířaty, kouřením nebo cvičením můžou být pomocí katalytické lampy Ashleigh & Burwood bezpečně a efektivně odstraněny.

Nezávislé testy našich lamp prokazatelně ničí vzdušné mikroorganismy jako jsou roztoči (úmrtnost 99%), plísňové spory (5 různých typů spor bylo po zaktivnění katalytické lampy zlikvidováno v průměru z 89%) nebo bakterie E. coli (úmrtnost 99%).


Kontaktujte nás

Tel: +420 777 223 125

Tel: +420 608 519 319

Tel: +420 257 215 065

info@aroma-lampy.cz

Facebook
Nejprodávanější
Katalytická lampa - Tsar
Cena: 790,00 Kč
Vonný olej vůně lesa
Cena: 79,00 Kč
Tyčinky do difuzéru
Cena: 60,00 Kč
Zaslání dárkového poukazu

Zasílání dárkových poukazů zdarma online

Novinky
  • Ceny jsou uvedeny vč. DPH
  • rychlý nákup z pohodlí Vašeho domova
  • kontaktujte nás, poradíme Vám
  • zasíláme vzorky vůní
  • dárkový poukaz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
Osobní váha s měřením tuku za bezkonkurenční ceny. Obuv Scholl zdraví pro vaše nohy.